E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 30€ tellimusest

Gaia Mesilasvahariie stardikomplekt (S,M,L) – “Klima”

16.90  tk

See põnev kujundus on loodud koostöös illustraator Sandra Bayeriga. Selle sõnumik on „Tegeleme kliimakriisisga“

Kliimakriis mõjutab kõigi inimeste olemasolu, tervist ja toitumist. See hävitab põlde, põhjustab vee kuivamist ning loomade ja taimede välja suremist. See muudab kümnete tuhandete aastate jooksul arenenud ökosüsteeme.

Laos

Kategooria:
Kirjeldus

Vahariie sobib erinevate toitude katmiseks, mähkimiseks, pakkimiseks. See hoiab toidu värske ja ei lase toidul kuivada. Vahariidel on hingav omadus, mis puudub toidukilel. PS. Ei sobi toorele lihale ja kalale ning ei soovita kasutada ka väga tugevalt lõhnavatel toodetel (sibul, küüslauk).

Mesilasvaha riidel on antibakteriaalsed omadused, mis hoiavad ära bakterite tekke. See on valmistatud vegan värvidega trükitud 100% puuvillasest riidest, mesilasvahast, puuvaigust ja jojoba õlist. See kombo annab puuvillasele riidele just need head omadused, et seda on mugav ja lihte kasutada. Riie on hästi voolitav ja nakkuv.

See riie on korduv kasutatav ja pesta tuleb seda jaheda veega ja õrna pesuvahendiga. Riiet ei ole soovitatav hõõruda. Sobib kasutamiseks nii tava- kui ka sügavkülmas ja toatemperatuuril. Ei tohi kasutada ahjus, mikrolaineahjus, nõudepesumasinas ja ei tohi mähkida ega katta ka sooja toitu.

Riide kulumisel saab seda kergelt kodus ka parandada. Selleks on meie e-poes saadaval parandusvaha, kuhu on segatud kõik kolm vajalikku komponenti. Toote kasutamise aeg on 12kuud või kauem, see sõltub kasutus tihedusest ja riide hooldusest.
Toode on komposteeritav.

Komplektis on kolm lappi.
S – 1 tk 15x15cm
M – 1 tk 20x20cm
L – 1 tk 30x30cm

Toode on valmistatud käsitööna Saksamaal.

Täiendav informatsioon
Koostis

100% puuvillane riie, mesilasvaha, puuvaik ja jojobaõli

Tootja

Gaia

Päritolumaa

Saksamaa

Pakend

Biolagunev rohupaber.