E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ tellimusest

Marseille’i seebikuubik 300g

5.90  (19.60 €/kg)

Ikooniline pajas valmistatud oliiviõliga Marseille seebikuubik on kodu korrashoiu ja hügieenitarvete jaoks hädavajalik.

See ainulaadne seebikuubik sisaldab taimeõlisid ning on vaba värvainetest, säilitusainetest ja lõhnaainetest. Valmistatud 1688. aasta Edite de Colbert’i esivanemate retsepti järgi, see Marseille’i seebikuubik on ajatu klassika, mis toetab nii puhtust kui ka traditsioone.

Marseille seep on väga mitmekülgselt kasutatav majapidamis- ja kehahooldusseep, see on ülemaailmselt tunnustatud oma rasva- ja plekieemaldusvõime poolest, kulub 10 päeva selle keetmiseks pajas seebimeistrite silme all, kes on selle ainulaadse oskusteabe pärinud põlvkondade kaupa.  Taimeõlid, vesi ja Vahemerest pärit sool  on ainulaadsed koostisosad, mis muudavad selle seebi Marseille’s valmistatud erakordseks tooteks. Hüpoallergeenne. 100% looduslikku päritolu.

Laos

Kirjeldus

Marseille seep on looduslik ja mitmekülgne palmiõlivaba puhastusseep kasutatav majapidamis- ja kehahooldusseebina. Seep on õrn ja sobib ka tundlikule nahale ning aitab isegi leevendada erinevaid nahaärritusi ja infektsioone.

Kasuta pesu, nõude, keha pesemiseks, raseerimiseks,  putukate peletamiseks, plekkide eemaldamiseks ja kasuta majapidamisseebina nii kodus kui reisil.

Taimeõlid, vesi ja vahemerest pärit sool need unikaalsed koostisosad, mis teevad sellest seebi erakordselt kvaliteetse toote.

Kuna Marseille seep sisaldab oliiviõli, siis sellel on tugev iseloomulik lõhn.

Hüpoallergeenne. 100% looduslik päritolu. Palmiõlita. Valmistatud Prantsusmaal.

 

 

Koostis: Naatrium oliaat, naatriumkokoaat, vesi , naatriumkloriid, naatriumhüdroksiid.

100% looduslikku päritolu.