E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 30€ tellimusest

Mesilasvahast riie rullis – “Save the Ocean”

19.90 

See kaunis ookeani teemaline vahariie on kujundatud Hamburgi illustraator Carolin Löbberti poolt ja selle sõnumiks on “Save the Ocean”. Meie, inimesed, toodame üha rohkem plasti – umbes. 8,3 miljardit tonni alates 1950. aastast ja kahjuks jõuab see ka merre. Soovime seda muuta, öelda sagedamini „Hüvasti plastik“ ja meenutada selle sinise väljaandega oma sinist planeeti.

Laos

Kategooria:
Kirjeldus

Vahariie sobib erinevate toitude katmiseks, mähkimiseks, pakkimiseks. See hoiab toidu värske ja ei lase toidul kuivada. Vahariidel on hingav omadus, mis puudub toidukilel. PS. Ei sobi toorele lihale ja kalale ning ei soovita kasutada ka väga tugevalt lõhnavatel toodetel (sibul, küüslauk).

Mesilasvaha riidel on antibakteriaalsed omadused, mis hoiavad ära bakterite tekke. See on valmistatud vegan värvidega trükitud 100% puuvillasest riidest, mesilasvahast, puuvaigust ja jojoba õlist. See kombo annab puuvillasele riidele just need head omadused, et seda on mugav ja lihte kasutada. Riie on hästi voolitav ja nakkuv.

See riie on korduv kasutatav ja pesta tuleb seda jaheda veega ja õrna pesuvahendiga. Riiet ei ole soovitatav hõõruda. Sobib kasutamiseks nii tava- kui ka sügavkülmas. Ei tohi kasutada ahjus, mikrolaineahjus, nõudepesumasinas ja ei tohi mähkida ega katta ka sooja toitu.

Riide kulumisel saab seda kergelt kodus ka parandada. Selleks on meie e-poes saadaval vaha klots, kuhu on segatud kõik kolm vajalikku komponenti. Toote kasutamise aeg on 12 kuud või kauem, see sõltub kasutus tihedusest ja riide hooldusest.
Toode on komposteeritav.

Vahariide ruulis on 30cm x 100cm.  riiet. Rullist saab lõigata vastavalt oma vajadusele sobiv riide tükk.

Toode on valmistatud käsitööna Saksamaal.

Täiendav informatsioon
Koostis

100% puuvillane riie, mesilasvaha, puuvaik ja jojobaõli

Tootja

Gaia

Päritolumaa

Saksamaa

Pakend

Biolagunev rohupaber.