E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ tellimusest

Marseille’i puhastussprei 500 ml

6.90  (13.80 €/l)

Mitmeotstarbeline puhastussprei, mille koostisesse kuulub pajapõhisel meetodil valmistatud Marseille’i seep, teeb kõik kodused pinnad puhtaks ja säravaks. See erakordselt efektiivne spreipuhastusvahend eemaldab tõhusalt rasva ja mustuse kõigilt pestavatelt pindadelt, olgu selleks siis töötasapinnad, pliidid, külmikud, pliidiplaadid või vannitoad. Koostis on 99% looduslikku päritolu, saavutades puhastustulemuse tänu kontsentreeritud ja looduslikult efektiivsele koostisele. Toode on 99% looduslikku päritolu, ei sisalda säilitusaineid ega värvaineid.

Laos

Kirjeldus

Kasutusnõuanded: Pihusta otse puhastatavale pinnale, lase mõni hetk mõjuda enne niiske käsnaga pühkimist. Toiduainetega kokkupuutuvad pinnad tuleb hoolikalt joogiveega loputada.

 

Koostis:Vähem kui 5%: pindaktiivsed ained vähemalt 5%: seep, parfüümid.

Valmistatud Prantsusmaal.

ETTEVAATUST: Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kui konsulteerite arstiga, hoidke pakend või etikett käepärast. Hoida lastele kättesaamatus kohas.  SILMA SATTUMINE: Loputada ettevaatlikult veega mitme minuti jooksul. Eemaldage kontaktläätsed, kui kannatanu neid kannab ja neid on lihtne eemaldada. Jätkake loputamist. Silmaärrituse püsimisel: pöörduda arsti poole.