E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ tellimusest

Nõudepesuvahend Marseille seebiga 500ml

5.90  (11.80 €/l)

Marseille’i seebiga rikastatud nõudepesuvedelik, mis paneb nõud särama, jätmata jälgi. Pajapõhise valmistamise meetodiga valminud,meeldivalt lõhnav nõudepesuvedelik ühendab endas rasvaärastuse ja kätele õrna hoolitsuse. Koostis on 99% looduslikku päritolu, tänu kontsentreeritud ja loomulikult efektiivsele koostisele, mis paeb nõud särama, jätmata mingeid jälgi. Toode on 99% looduslikku päritolu, ilma MIT/BIT säilitusaineteta ja värvaineteta.

Laos

Kirjeldus

Kasutusnõuanded: Piisab ühest kuni kahest vajutusest niiskele käsnale või kraanikausis lahjendatult. Tõhusaks pesuks ei ole vaja suurt kogust vahtu. Pese ja loputa puhta joogiveega.

 

Koostis: 5% või rohkem, kuid alla 15%: anioonsed ained,alla 5%: amfoteersed pindaktiivsed ained,5% või rohkem, kuid vähem: pindaktiivsed ained vähemalt 5%:seep, parfüümid.

Hoiatus: Silma sattumisel põhjustab tugevat silmade ärritust. Kui konsulteerite arstiga, hoidke pakend või etikett käepärast. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist peske käed hoolikalt. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui kannatanu neid kannab ja neid on lihtne eemaldada. Jätkake loputamist. Silmaärrituse püsimisel: pöörduda arsti poole.