Gaia

Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ tellimusest

Gaia on Saksamaa väikeettevõte, kelle jaoks on oluline stressivaba ja sõbralik töökeskkond. Nende tooted on valmistatud loodussõbralikest materjalidest ja plastikuvabad. Kõik toormaterjalid on hangitud otse tootjatelt ning nad omavad kontrolli tarneahelate üle.
Gaia mesilasvahalapid on valmistatud kõik käsitsi. Orgaaniline puuvilla kangas on hangitud Kõrgõzstani Fairtrade’i projekti kaudu. Mesilasvaha on päris Austriast. Vaha kvaliteeti kontrollitakse pidevalt ja see on täielikult saasteainete ja jääkide vaba. Orgaanilist jojobat kasvatatakse Iisraelis. Puuvaik on pärit Austria traditsioonilisest pigitehasest. Puuvaiku kogutakse jälgides traditsioonilisi protsesse nagu seda tehti sadu aastaid tagasi.

Toodete pakendid valmistavad and rohupaberist. Kuna rohi kasvab peaaegu kõikjal ning kiiremini kui puud, siis rohu kasutamine on palju keskkonnasõbralikum. Rohupaberi tootmiseks kasutatakse palju vähem energiat ja vett. See on täielikult kemikaalide vaba ning seda on lihtne ringlusesse tagasi lasta ja komposteerida.

Näitan kõiki 15 tulemit