Köök

Tasuta kohaletoimetamine alates 30€ tellimusest

Tootja lühikirjeldus

Gaia on Saksamaa väikeettevõte, kelle jaoks on oluline stressivaba ja sõbralik töökeskkond. Nende tooted on valmistatud loodussõbralikest materjalidest ja plastikuvabad.  Kõik toormaterjalid on hangitud otse tootjatelt ning nad omavad kontrolli  tarneahelate üle.

Gaia mesilasvahalapid on valmistatud kõik käsitsi. Orgaaniline puuvilla kangas on hangitud  Kõrgõzstani Fairtrade’i projekti kaudu. Mesilasvaha on päris Austriast. Vaha kvaliteeti kontrollitakse pidevalt ja see on täielikult saasteainete ja jääkide vaba. Orgaanilist jojobat kasvatatakse Iisraelis. Puuvaik on pärit Austria traditsioonilisest pigitehasest. Puuvaiku kogutakse jälgides traditsioonilisi protsesse nagu seda tehti sadu aastaid tagasi.

Toodete pakendid valmistavad and rohupaberist. Kuna rohi kasvab peaaegu kõikjal ning kiiremini kui puud, siis rohu kasutamine on palju keskkonnasõbralikum. Rohupaberi tootmiseks kasutatakse palju vähem energiat ja vett. See on täielikult kemikaalide vaba ning seda on lihtne ringlusesse tagasi lasta ja komposteerida.

Cosse Nature on väikeettevõte Prantsusmaalt. Nende tooted on valmistatud käsitsi Savoyardi töötoas kasutades orgaanilist ja taimset toorainet. Nad toetavad tagasipöördumist lihtsamate ja looduslike lahenduste juurde, mis kaitsevad meie tervist ja planeeti. Oma tootmisel kasutavad nad nulljäätmete lähenemisviisi. Näiteks Cosse nõudepesu käsnade valmistamisel on kasutatud kanga jääke. Kõik materjalid, niidist sildini, on hoolikalt valitud orgaanilisest puuvillast.

Näitan 1–12 tulemust 20-st