E-pood

Tasuta kohaletoimetamine alates 30€ tellimusest

UUS!!! Klaasist teetass GUSTAVE 450ml.

17.95 

Laos

Kategooria:
Kirjeldus
  • Tugev 304 roostevabast terasest filter
  • Tugev borosilikaatklaas
  • Akaatsia puidust kaas (FSC standard)

 

Roostevabast terasest filter on piisavalt tihe, et teepuru ei pääseks sõelast välja ning piisavalt kerge, et aroomid ideaalselt hajuks. Sõela materjaliks on 304 roostevaba teras, mis on vastupidav kuumusele ja korrosioonile. Lisaks on see on vaenulik bakterite leviku suhtes, seda on lihtne hooldada ja see on ajas vastupidav.

Et iga tee joomine oleks uus avastus on heaks valikuks boorsilikaatklaasist tass. See võimaldab teil imetleda kõiki värviplahvatusi, mis teie tee valmistamisel tekivad.

Infusioonitemperatuuri jaoks ei tohi olla pinget, boorsilikaatklaas talub suuri kuumusi ja temperatuuri muutusi. Toiduainetes laialdaselt kasutatav materjal on tervislik, kuna ei jäta lõhna ega jäta plekke.

Puidust kate on valmistatud akaatsia puidust. See on puit, mis ei vaja tervisele kahjulikku töötlemist ja mis teadaolevalt kestab kaua. Stiili poolest võimaldab puiduvalik pakkuda teile ainulaadseid esemeid, kuna iga puidu toon on kordumatu.
Akaatsia on vähe kuumenev puit, mis võimaldab piirata puudutamisel tekkivaid põletusi ja hoida soojust. Katte ergonoomiline kuju piirab soojuskadu, järgides filtri kuju.

Mahutavus: 450 ml.

Täiendav informatsioon
Tootja

Ogo Living

Päritolumaa

Disainitud Prantsusmaal, valmistatud Hiinas

Maht

450 ml.